KONTAKT ISONEM

ISONEM Hovedkontor

Søndermarken 10

9760 Vrå

tlf. 27 80 17 95

jens@isonem.dk

ISONEM Vendsyssel

Vittrup Tømrer & Snedker ApS v/ Peter Larsen Ledet, Gl. Vittrupvej 1

9460 Løkken

tlf. 23 73 56 55

Peter@isonem.dk

ISONEM Støvring

v/ Rasmus Spetzler, Gammel Viborgvej 52

9530 Støvring

tlf. 81 91 17 40

rasmus@isonem.dk

ISONEM Viborg

v/ Klima-Energiservice ApS, Hedelyngen 2

8800 Viborg

tlf. 27 27 41 41

miki@isonem.dk

ISONEM Djursland

v/ Grønfeld Byggecenter, Smedebakken 1

8400 Ebeltoft

tlf. 86 36 55 00

info@g-bc.dk

ISONEM Herning

Din Freelance Håndværker v/ Martin Jørgensen

Langgade 13

6933 Kibæk

tlf: 27 11 06 70

martin@isonem.dk

ISONEM Fyn

v/ Fabrin Skipper

Odensevej 63

5853 Herrested – Ørbæk

tlf: 20 59 50 70

skipper@isonem.dk

ISONEM Sønderjylland

v/ Kedde Erichsen

Bajstrupvej 12

6200 Aabenraa – Bjerndrup

tlf: 40 25 00 90

kedde@isonem.dk

ISONEM Sorø

v/ Brian Alstrøm, Kongsholm 4

4173 Fjenneslev

tlf: 42 77 77 95

brian@isonem.dk

ISONEM Stevns

Korsnæbsvej 85

4673 Rødvig

tlf: 27 14 24 02

mikkel@isonem.dk

ISONEM Bornholm

v/ Boskov Tømrer & Snedker ApS

Store Torvegade 98

3700 Rønne

tlf: 51 96 65 44

ole@isonem.dk

Har du spørgsmål eller vil du reservere udstyr og papiruld?

Udfyld formularfelterne og tryk på SEND

Hvilken lokale ISONEM afdeling ønsker du kontakt med?
VendsysselStøvringViborgDjurslandHerningSønderjyllandFynSorøStevnsBornholm

ISONEM papiruld for alle der vil spare penge

ISONEM tilbyder en af Danmarks bedste og billigste isoleringsløsninger, så du selv kan isolere dit hjem på en god og ordentlig måde med kvalitets papiruld. Du kan låne blæsemaskine og trailer uden beregning ved køb af mere end 100 kvadratmeter isolering i 10cm lagtykkelse. Ved mindre bestillinger laves pris på leje af udstyr efter aftale.

ISONEM også for dig der er håndværker

Husk at du som er håndværker også kan låne udstyret gratis til opgaver ved kunder, kontakt ISONEM og lav en aftale.

Jens Christian Mølbjerg
Jens Christian MølbjergChef og daglig leder

UDVALGT FRA ISONEMS FACEBOOK SIDE

Skal du isolere i højden?

Med blæseudstyret fra Isonem kan du sagtens blæse papiruld ind over længere afstande og i højden hvis der er behov for det😃

På dette aktuelle projekt skulle der isoleres på 3. sal, der blev brugt 60 meter slange uden problemer💪😊

Publisert av Isonem Onsdag 17. juli 2019

Find vej til os for at låne trailer med blæsemaskine og papiruld